ArabicChinese (Simplified)EnglishGermanTurkish

Kayıp Araba Anahtarı

Anahtarını kayıp eden veya evlerine hırsız giren araç sahipleri gecenin bir yarısı ne yazıkki araçlarını otopark`a veya yetkili servislere teslim etmek zorunda kalmaktadır. Bildiğiniz gibi yeninesil immobilizer sistemli araclar anahtar olmadan sadece kurtarıcı ile götürülebilmektedir. Teknik Servis Elemanlarımızın sadece 5 dakika gibi kısa süreli işlemleri sonrasında kayıp veya çalıntı oto anahtarı etkisiz hale getirilir ki dilediğiniz an yine olay yerinde mevzu gecen anahtar yerine yenisini yapabilir sizlere teslim edebiliriz. Kilit setinin değişmesi, komple oto beyin değişmesi gibi yüksek maliyetli alternatif yönlendirmeleri düşünmeyin bunlar sadece sizin psikolojik durumunuz kullanılarak yapılmaktadır. Elektronik ortamda bilgi alış verişi ile yapılan bu işlemler kısa süreli, hata söz konusu olmayan garantili işlemlerdir.

Peki kayıp veya çalıntı anahtarım bulundu ne yapmam gerekir ? Bulunan elektronik anahtarın araca kumanda etmediğini ve çalıştırmadığını göreceksiniz. Daha sonra firmamıza ulaşarak bu ürünü kullanıma açtırabilirsiniz. Son sistem otomobillerin çıkma yani 2. el anahtarları hiç bir araca kullanılamaz ancak araca ait olan silinenler tekrar geri yüklenebilir. Bu hizmeti Bursa’nın her ilçesine hizmet vermekteyiz

HİZMETLERİMİZ

YEDEK ANAHTAR YAPIMI

Yedek anahtar yapımı için bir çok marka ve modelde aracın işyerimize gelmesi gerekmektedir.

KUMANDA TAMİRİ

Anahtarın elektroniği bozuldu diye yenisini yaptırmak zorunda değilsiniz. Getirin tamir edelim.

SUSTALI ANAHTAR YAPIMI

Elinizde sustalı olmayan bir anahtarı biz istediğiniz tipte sustalı anahtara çeviriyoruz.

İletişime Geçin!

Bursa Elektronik Anahtar Sistemleri

Bursa İli ve İlçesinde 7/24 İmmobilizerli anahtar yapımı, orjinal anahtar yedekleme ve her türlü çilingir hizmeti almak için Hemen Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Ruhsat Sahibine, Ruhsat Sahibinin Vekalet Verdiği Kişilere ve Noter tasdikli Satış Sözleşmesi ile Gelenlere

Anahtar Kaybı Durumu İle Karşılaştığınızda Bursa Anahtar Olarak En Kısa Sürede Profosyonel Makinalar İle İhtiyacınız Olan Anahtarı Yaparak Size Teslim Edilecektir. Bu İşlemi Yapabilecek Bilgi Birikimi Ve Teknik Donanıma Sahiptir.

Kelime olarak Hareketsizleştirici anlamına gelir. Araç üzerinde ve araç anahtarı içerisinde bulunan TRANSPONDER sayesinde hırsızlık olaylarına karşı kullanılan araç güvenlik sistemidir.

KAYIP ARABA ANAHTARI

Anahtarını kayıp eden veya evlerine hırsız giren araç sahipleri gecenin bir yarısı ne yazıkki araçlarını otopark`a veya yetkili servislere teslim etmek zorunda kalmaktadır. Bildiğiniz gibi yeninesil immobilizer sistemli araclar anahtar olmadan sadece kurtarıcı ile götürülebilmektedir….

Yedek Anahtar

Yedek anahtarın ne kadar çok önemli olduğundan biraz bahsetmek isteriz. Yeni sıfır…

Konuşmayı Başlat!
Canlı Destek
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?